ЩО ТРАПИЛОСЬ З JS FEST 2020?

JS Fest завжди позиціонувався як інтернаціональний івент, збирав спікерів та об’єднував учасників з усього світу. А програма JS Fest завжди складалася мінімум на 50% з англійських доповідей.

На превеликий жаль, цьогоріч ризики, що наші іноземні гості та спікери фізично не зможуть доїхати до України завеликі :( Cаме тому ми прийняли рішення - перенести проведення JS Fest 2020 Autumn та направити всю силу на підготовку JS Fest 2021, який відбудеться восени 2021 року.

Це рішення далося нам надскладно, але ми за якісний продукт та безпеку. Звісно, ми б могли провести конференцію в онлайн форматі, але для нас головна мета конференції - коли учасники, спікери та партнери отримують максимальну віддачу від «живого» спілкування, обговорення один з одним, знайомств та зустрічей з друзями та однодумцями.

А ЩО З КВИТКОМ JS FEST 2020?

Всі квитки учасників 2020 будуть автоматично перенесені на 2021 рік. Вам не потрібно буде доплачувати в разі дорожчення ціни в наступному році. Всі деталі та нові дати надішлемо вам окремим листом. Вже зараз ми ведемо активну комунікацію із ключовими спікерами JS Fest 2020 щодо виступів в 2021 році.

Якщо ж опція перенесення вам не підходить, ми повернемо вам гроші за придбані вами квитки на JS Fest 2020. Пришлiть нам деталi вашого квитка та оплати на адресу info@jsfest.com.ua та ми повернемо вам кошти протягом 30 днiв з дня запроса.

Для тих, хто оплачував карткою - повернення відбуватиметься з утриманням комісії 5,5%. Для тих, хто оплачував через банк - без утримання.

Дякуємо за вашу підтримку та розуміння.