Якщо Київ буде у "червоній зоні"

Всі ми знаходимось трохи у підвішеному стані та у всіх нас виникає багато питань щодо проведення масових заходів восени 2020.

Ми постійно слідкуємо за рішеннями органів влади щодо послаблення чи посилення карантинних мір та в цілому, яка ситуація в світі. І звісно продовжуємо мислити позитивно та чекати повернення в звичний івент-світ.

Наша підготовка до JS Fest 2020 триває і ми вже зараз обдумуємо різні варіанти дій у разі обмежень та заборон масових заходів та/або пересувань у країні та світі.

Саме тому, для вас ми зібрали відповіді на всі найпоширеніші запитання та можливі плани дій команди JS Fest.

ЯКЩО БУДЕ ЗАБОРОНА НА МАСОВІ ЗАХОДИ?

Ми розуміємо ваші побоювання та довго обдумуючи ситуацію, прийняли рішення, що якщо введуть заборону на масові заходи - ми перенесемо конференцію на такі дати, аби провести ії у нашому улюбленому оффлайн форматі.
Всі квитки учасників будуть перенесені автоматично на нову дату конференції. Ви отримаєте оновлений квиток з новою датою на email, який ви вказували при покупці квитка.
Всі квитки учасників будуть перенесені автоматично на нову дату конференції. Ви отримаєте оновлений квиток з новою датою на email, який ви вказували при покупці квитка.

Що буде з моїм квитком JS FEST 2020?

Якщо нова дата конференції мені не підходить?

В нас є опція - заміна імені учасника, тож якщо нова дата конференції вам не підійде - ви зможете віддати квиток іншій людині. Ми оперативно замінимо ім'я учасника на квитку, однак це можливо не менше, ніж за 7 днів до початку конференції.
Ми будемо дотримуватися та слідувати всім правилам та рекомендаціям органів державної влади під час проведення івенту.

Якщо дозволять масові заходи, але з деякими обмеженнями?

Що з іноземними спікерами?

Якщо іноземні спікери не зможуть прилетіти або виїхати з іншої країни через обмеження COVID-19, ми організуємо пряму онлайн-трансляцію зі спікером для його виступу. А також створимо окремий чат для учасників та спікера, де ви зможете поспілкуватися, обговорити та задати всі запитання.
У разі зміни дати конференціі, програма може зазнати деяких змін. Про всі заміни та апдейти ми будемо вас повідомляти email-листами. Також всю актуальну інформацію ви зможете знайти, безпосередньо, на сайті конференції та в наших соц мережах.

Що з програмою конференції?

В онлайн-формат переносити конференцію не плануєте?

Ні. Оскільки ми є організаторами не тільки JS Fest, але й інших технічних IT-конференцій, ми вже спробували провести деякі наші конференції в онлайн-форматі. Такий досвід був цікавим та корисним, але ми для себе зрозуміли, що це точно не те, що ми хочемо дати нашим учасникам. Ми віримо у оффлайн формат конференцій, вбачаємо величезну цінність саме у неформальному спілкуванні спікерів та учасників.

Ми з командою продовжуємо обдумувати кожну деталь аби вам було зручно, доступно, атмосферно, а головне — щоб ви були в безпеці!

Залишились питання?